“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

BAŞARI HİKAYELERİ

TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane Ekim ayından bu yana dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır. Tesbihane’nin ekim ayından bu yana Google Adwords reklam harcamaları 5,73 katına yükselirken, Adwords kaynaklı cirosu tam olarak 8,96 katına yükselmiştir, yani % 896 oranında ciro artışı sağlamıştır.
devamı için tıklayınız.

E-Hırdavat Tek Kılavuz ile Cirosunu 3 ayda %112,5 oranında arttırdı!
Mart, Nisan ve Mayıs aylarında sadece Google reklam kanallarından elde edilen online kaynaklı ciro artışı ilk ayın tam olarak 2 katıdır. Bunun yanında dönüşüm başına maliyetler ise %49,01 oranında düşürülmüştür.

Ayrıca e-hirdavat.com Facebook reklamlarıyla elde ettiği online cirosunu ise 2,72 katına çıkartmıştır. devamı için tıklayınız.

SKYSCANNER KENSHOO İLE DÖNÜŞÜMLERİNİ 90 GÜNDE %104 ARTTIRDI
Kenshoo Portfolio Optimizer (KPO) ‘ın arkasındaki matematik diğer platformların bize verdiği katkıdan çok ama çok daha fazlasına imkan sağladı. İlk başta biraz şüpheci yaklaşsam da Kenshoo ekibinin inanılmaz desteği ve tamamen şeffaf yapısı sayesinde tüm enerjimizle daha iyi olmak için Kensho ile çalıştık. Bu süre zarfında Kenshoo Editor sayesinde inanılmaz derecede zaman tasarrufu yaparak 50 yeni pazara kısa sürede ve etkili bir şekilde girdik. devamı için tıklayınız.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş