“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

BİZ KİMİZ ?

Tek Kılavuz İnternet Reklam Hizmetleri Bilişim Tek. Eğt. Öğr. A.Ş
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı, 2005 yılında kurulmuştur. “Dönüşüm Muhteşem Olacak” mottosu ile, dijital yatırımları sonuç odaklı yöneten, müşterilerinin dijital pazarlama departmanı olarak gerçek veriler üzerinden performans arttırmaya yönelik çalışan bir ajanstır. Başarılı olmak için günümüz dijital pazarlama dünyasının tüm teknolojik ve entelektüel gerekliliklerini her müşterisi için en doğru şekilde kullanırız.

Tek Kılavuz, Google Premier Partner, Facebook Marketing Partner, Yandex Direct partner olmasının yanı sıra, Dünyanın bir numaralı teklif optimizasyon sistemi Kenshoo’nun Türkiye Partneridir. Ayrıca pazarlama otomasyon sistemi, lead generation yazılımı Sharpspring’in, yeniden pazarlama teknolojisine yeni bir soluk getiren Criteo’nun ve dünyanın en büyük görüntülü reklam envanterleri olan Appnexus ve Adroll’un da partneridir. Tüm bu teknolojileri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kullanarak, online mecralardan en fazla getiriyi sağlamak üzerine odaklanmıştır.

Tek Kılavuz, Ankara ve İstanbul ofislerinde bulunan toplam 27 takım arkadaşıyla 50’nin üzerinde firmaya aktif hizmet vermektedir.
Hayat Amacımız
Müşterilerimizin dijital yatırımlarını teknolojinin son yeniliklerini kullanarak yönetmek ve yatırım getirilerini koruyarak hacimlerini büyütmek ya da maliyetlerini düşürmektir.
Gelecek Hayalimiz
Önümüzdeki 5 senede dijital reklam yatırımlarının geleneksel reklam yatırımlarını geçeceği bir dünyada, bu yatırımların en doğru şekilde yönetilmesinde teknolojik ve stratejik uygulamalar geliştirerek sektördeki verimsizliği minimize etmektir.
Platin kategorisindeki yeni 1.lik ödüllerini birlikte kazanalım. 2012 yılından beri üst üste aldığımız Platin kategorisi ödüllerimizin yenilerini birlikte kazanalım.
Google'daki, Tek Kılavuz başarı hikayelerimize sizleri de ekleyelim.


TEK KILAVUZ İSTANBUL OFİSİMİZ
BAŞARI HİKAYELERİ
tesbihane
TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır. Tesbihane’nin 2015 yılından bu yana Google Adwords reklam harcamaları 5,73 katına yükselirken, Adwords kaynaklı cirosu tam olarak 8,96 katına yükselmiştir, yani % 896 oranında ciro artışı sağlamıştır.
devamı için tıklayınız.
ehirdavat
E-Hırdavat Tek Kılavuz ile Cirosunu 3 ayda %112,5 oranında arttırdı!
Mart, Nisan ve Mayıs aylarında sadece Google reklam kanallarından elde edilen online kaynaklı ciro artışı ilk ayın tam olarak 2 katıdır. Bunun yanında dönüşüm başına maliyetler ise %49,01 oranında düşürülmüştür.

Ayrıca e-hirdavat.com Facebook reklamlarıyla elde ettiği online cirosunu ise 2,72 katına çıkartmıştır. devamı için tıklayınız.
skyscanner
SKYSCANNER KENSHOO İLE DÖNÜŞÜMLERİNİ 90 GÜNDE %104 ARTTIRDI
Kenshoo Portfolio Optimizer (KPO) ‘ın arkasındaki matematik diğer platformların bize verdiği katkıdan çok ama çok daha fazlasına imkan sağladı. İlk başta biraz şüpheci yaklaşsam da Kenshoo ekibinin inanılmaz desteği ve tamamen şeffaf yapısı sayesinde tüm enerjimizle daha iyi olmak için Kensho ile çalıştık. Bu süre zarfında Kenshoo Editor sayesinde inanılmaz derecede zaman tasarrufu yaparak 50 yeni pazara kısa sürede ve etkili bir şekilde girdik. devamı için tıklayınız.
NELER YAPTIK ? Dünya'da ve Türkiye'de çözüm ortağı olduğumuz bazı referanslarımız


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş