“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

YouTube Reklamları ile Sadece video reklamınız
izlendiğinde ücret ödersiniz!


Tüm Cihazlarda YouTube Reklamları
Masaüstü bilgisayar, tablet, notebook ve akıllı telefonlarda’da YouTube Reklamları verebilirsiniz. Dilerseniz mobil cihazlar için ayrı YouTube video reklamları hazırlayabilirsiniz.
Bölgesel Hedefleme Yapın
YouTube reklamları istediğiniz ülkelerde, şehirlerde veya semtlerini hedefleyerek gösterebilirsiniz. YouTube video araması yapan kullanıcılara veya konu, kategori hedefleyerek video reklamları gösterebiliriz.
İzleyenler İçin Ödeme Yapın
YouTube video reklamları, Bin Gösterim Başı veya Tıklama başı teklif stratejisiyle ücretlendirilir. YouTube’da Reklamlarınız gösterildiği zaman değil 30 sn ve üstü izlendikten sonra yada Cpc olarak ücretlendirilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

YouTube Reklam Ajansı & YouTube Reklam Partneri
Sizlerde YouTube ‘da reklam vermek istiyorsanız ve youtube reklam ajansı arıyorsanız bize hemen ulaşın ve Yetkili YouTube Reklam Ajansı ile çalışın!
youtube video öncesi reklam
YouTube Video Öncesi Reklamları
Seçtiği videoyu izlemek isteyen kullanıcılara, videolardan önce gösterilen en etkili ve dikkat çekici YouTube Reklam modelidir. Belirli videoları hedefleyebileceğiniz gibi, demografik hedeflemeler yaparak, yaş ve cinsiyet hedeflemleri yapabileceğiniz gibi ilgili alanı ve youtube yeniden pazarlama da bu sistemde aktif edebilirsiniz. Normal video boyutunda ve 5 Sn Sonra reklamı geç şekilinde olan bu reklamda tam ekranda yapılabilmektedir. Video öncesi reklamlar da kullanıcıların satın almak ya da ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi için Web sitenizi gönderebilirsiniz.
YouTube Video Yanında Reklamları
“video oynatma sayfasının” en sağ üst köşesinde yer alır. Bu reklamlar, belirli videoları, temaları veya belirli demografik görüntüleyicilerde görünmesini hedefleyebilirsiniz. Youtube video yanında reklamları tıklamaları en üst seviyede olan bir modeldir. Sebebi ise video izleyen bir kullanıcının odaklandığı noktanın hemen yanında yer almaktadır. Youtube video yanında reklam modelinde tıklanması durumunda ilgili Videonuza veya Kanal sayfanıza ziyaret etmeleri için kullanıcıları yönlendirebilirsiniz.
YouTube Arama Sonuçları Reklamları
Kullanıcı YouTube’ da anahtar sözcük araması gerçekleştirir, sonra arama sonuçları sayfasında görüntülenen reklamlar YouTube video içeriğinizi arama sonuçlarının en üst kısmında yer alacak şekilde listeye dahil eder. YouTube arama motoru reklamları, belirli anahtar kelimeleri, anahtar kelime temaları veya video görüntüleyicilerinin belirli demografik özelliklerine görede hedefleyerek youtube arama sonuçlarında reklam verebilirsiniz. Bu reklam modelinde ise kullanıcı reklamlarınıza tıkladığında web sitenize değil, youtube Kanal sayfası içindeki bağlantılara veya videonuzun üzerine yönlendirebilir oradanda sitenize ziyaret seçebilirsiniz.
YouTube Banner Reklamları
YouTube.com.tr'nin içinde videoların içinde, altında ve video izleme sayfasında ki sağ taraftaki banner reklam alanlarında gösterilir. Bu reklamları tıkladığında, Web sitenize doğrudan kullanıcıları diğer görüntülü reklam ağında olduğu gibi direk yönlendirirsiniz.

YouTube ana sayfa reklamları, Ana Sayfa Masthead Birimi ile 970x250px boyutunda ve rezervasyon modeliyle çalışan sabit fiyatlı YouTube Ana Sayfa reklam birimidir. YouTube ana sayfa reklamları genellikle CPM, gösterim bazında veya gün başına sabit maliyet üzerinde ücret uygulanır.
Youtube Reklamları ile İşletmenizi Büyütün!
YouTube reklamları, tıkla oynat, video öncesi reklam, video içi reklam gibi tüm reklamverenlerin kullanılabileceği farklı “Reklam Türleri” vardır. Dünyanın en büyük ve en çok izlenen online video sağlayıcısı, video reklam kampanyalarınızın % 95’i YouTube reklamları üzerinden yürütülmektedir.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş