“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

Yeniden Pazarlama

Sitenizden satın alma işlemini tamamlamadan ayrılan müşterilerinizi nerede olursa olsun tekrar yakalayın! Onlara ürün veya hizmetinizi yeniden pazarlama ile tekrar hatırlatın, fırsatlar sunun ve dönüşümlerinizi arttırın.

Tüm Cihazlarda ve Alanlarda Gelişmiş Yeniden Pazarlama
Mıknatıs gibi Ziyaretçilerinizi Sitenize Tekrar Çekelim! Çapraz Kanal yeniden pazarlama ile sizde tüm cihazlarda ve reklam ağlarında yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Ad Exchange sayesinde potansiyel müşterileriniz girdikleri web sitelerinin tamamında sizi görsün.
Arama Motoru için Yeniden Pazarlama
Arama motorlarında ürün, hizmetinizle alakalı arama yapan kullanıcılara daha yüksek teklif vererek 1. sırada ve farklı reklam metni ile karşılarına çıkabiliriz.
Facebookta Yeniden Pazarlama
Facebook yeniden pazarlama ile sağ tarafta ve haber kaynağında ürünlerinizi dinamik olarak gösterebiliriz. Hem mobil hem masaüstü için kurgu yapılabilir.
Mobil Cihazlarda Yeniden Pazarlama
Cep telefonu uygulamalarında ve mobil sitelere giren kullanıcılara mobil yeniden pazarlama kampanyaları kurgulayabiliriz.
Twitter Yeniden Pazarlama
Twitter takipçilerine yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Twitter sponsorlu reklamları yeniden pazarlama içinde bekleme listesinde yer alabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Yeniden Pazarlama ile Satışlarınızı Arttırın!
Marka Bilinirliğinizi Sağlamlaştırın.
Basitlik ve Etkinlik
İnternet sitelerinden ilk ziyaretlerinde alışveriş yapan kullanıcıların oranı %2 ‘dir. Geriye kalan %98′lik potansiyel müşterilerinize gezdikleri internet sitelerinde sizin ürün veya hizmetlerinizi tekrar göstererek sizden alışveriş yapmalarnı sağlayan sisteme yeniden pazarlama denir.
Geliştirilmiş Performans
Yeniden Pazarlama ile sizde sitenizde ürün veya sayfaları ziyaret eden kullanıcılara facebookta veya diğer google adwords yayıncı ağında yer alan web sitelerinde tekrar o sayfa veya ürünün reklamlarını gösterebilirsiniz. Bu sayede sizde yeniden pazarlama ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş