Background Image

Tüm Cihazlarda ve Alanlarda
Gelişmiş Yeniden Pazarlama

Mıknatıs gibi Ziyaretçilerinizi Sitenize Tekrar Çekelim!
Çapraz Kanal yeniden pazarlama ile sizde tüm cihazlarda ve reklam ağlarında yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Ad Exchange sayesinde potansiyel müşterileriniz girdikleri web sitelerinin tamamında sizi görsün.

Arama Motoru için
Yeniden Pazarlama

Arama motorlarında ürün, hizmetinizle alakalı arama yapan kullanıcılara daha yüksek teklif vererek 1. sırada ve farklı reklam metni ile karşılarına çıkabiliriz.

Facebookta
Yeniden Pazarlama

Facebook yeniden pazarlama ile sağ tarafta ve haber kaynağında ürünlerinizi dinamik olarak gösterebiliriz. Hem mobil hem masaüstü için kurgu yapılabilir.

Mobil Cihazlarda
Yeniden Pazarlama

Cep telefonu uygulamalarında ve mobil sitelere giren kullanıcılara mobil yeniden pazarlama kampanyaları kurgulayabiliriz.

Twitter Yeniden Pazarlama

Twitter takipçilerine yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Twitter sponsorlu reklamları yeniden pazarlama içinde bekleme listesinde yer alabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama Sunumu İsteyin

Yeniden Pazarlama ile
Satışlarınızı Arttırın! Marka Bilinirliğinizi Sağlamlaştırın.

İnternet sitelerinden ilk ziyaretlerinde alışveriş yapan kullanıcıların oranı %2 ‘dir. Geriye kalan %98′lik potansiyel müşterilerinize gezdikleri internet sitelerinde sizin ürün veya hizmetlerinizi tekrar göstererek sizden alışveriş yapmalarnı sağlayan sisteme yeniden pazarlama denir.

Yeniden Pazarlama ile sizde sitenizde ürün veya sayfaları ziyaret eden kullanıcılara facebookta veya diğer google adwords yayıncı ağında yer alan web sitelerinde tekrar o sayfa veya ürünün reklamlarını gösterebilirsiniz. Bu sayede sizde yeniden pazarlama ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Yeniden Pazarlama