Vervella size daha sağlıklı hissedebileceğiniz ve
daha kaliteli yaşayabileceğiniz bir hayat için
yeni ve doğal bir yol sunuyor.
60 Bitkisel Kapsul KAHVERENGİ
DENİZ YOSUNU
Ürün Küçük SATIN AL 160 TL
Detoks Günlük Fetoks Vücudunuzun temizlenmesine, ağır metallerin ve serbest radikallerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.
Kilo Kontrolü Daha Fit Bir Vücut İçerdiği iyot sayesinde tiroid fonksiyonlarının doğru çalışmasına yardımcı olur. Unutulmamalıdır ki düzgün çalışmayan tiroid, vücudunuzun yağ depolamasındaki en büyük etkenlerden biridir.
Cilt Sağlığı İyot Kaynağı En zengin iyot kaynaklarından biri olan Vervella hücrelerinizi yeniler. Yenilenen hücreleriniz cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
Vitamin ve Mineral Deposu Günlük detoks Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olur.
Kalp Sağlığı Uzun ve Kaliteli Yaşamın Sırrı Vervella içerdiği Omega 3 sayesinde kalp sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.
Sindirim & Metabolizma Hızlı metabolizma, rahat sindirim Düşük GI sahibi içeriği ile bağırsak floranızın yenilenmesine yardımcı olur.
Omega 3 Vücudunuzun İhtiyaçlarını Karşılar Vervella, 100% kahverengi deniz yosunundan oluşur ve mükemmel bir dengede Omega 3 içerir.
Beyin Fonksiyonları Daha üretken bir zihin Beyin fonksiyonlarınızın daha iyi çalışmasına katkı sağlayan iyot içeriği sayesinde Vervella, daha üretken bir zihne sahip olmanıza yardımcı olur.
Ürün Küçük SATIN AL 160 TL
VERVELLA
KAHVERENGİ DENİZ YOSUNU
Uzun ve kaliteli yaşamın sırrı doğal beslenmedir!


Vervella, benzersiz ve rakipsiz bir takviye edici gıdadır. Ana maddesi olan Ascophyllum nodosum dünyanın en temiz ve berrak sularından özel bir teknik ile hasat edilir. Doğal bir vitamin ve mineral dengesi vardır. İnsan vücudunun ihtiyacı olan eksikleri doğal yollar ile gidermeye yardımcı olur.

Vervella, vücuttaki enerji seviyesini daha verimli hale getirmeye yardımcı olur.
“İyileşme bir zaman meselesidir,
bazen ise bir fırsat.” Hipokrat