facebook dinamik yeniden pazarlama

Yandex Reklamları Nasıl Çalışır ?

Yandex Reklamları
Yandexte arama yapan kullanıcıların, reklamlarınıza tıklamasından sonra tıklama başı ücret (TBM) ödersiniz. Her anahtar kelime fiyatı birbirinden farklıdır ve sizin belirlediğiniz makisimum TBM ve diğer rakiplerin fiyatlarıyla yarışarak o an, o kelimeye ödeyeceğiniz ücreti belirler.

Reklam Sıralaması
Yandex Reklamları sıralamanız belirlerken sistem, vermiş olduğunuz Maksimum TBM / Reklam alaka düzeyiniz / web sayfanızın alaka düzeyi gibi birden çok denklemlerden sonra reklam sıranızı belirler ve bizde burada devreye gireriz!
Günlük bütçe limiti belirleyerek Yandex Reklamlarınızın günlük reklam harcamanıza ulaşması durumunda sistem durduracaktır. Bu özellikle reklam bütçenizi siz belirlersiniz.

yandex reklam ajansı

Yandex Reklamları Demosu İsteyin

facebookta dinamik yeniden pazarlama
Yandexte reklam nasıl verilir ?

Yandex Arama Motoru Reklamları

Yandex reklamları diğer arama motoru reklamlarında olduğu gibi tıklama başı ödeme ile fiyatlandırılır. Yandexte reklam vermek için öncelikle anahtar kelimelerinizi belirlemek ve reklam metinlerinizi oluşturmanız yeterli olucaktır. Kenshoo Search ile yandex reklamlarınızı optimize ediyor maliyetlerinizi düşürüyoruz.

facebook yeniden pazarlama
yandex alışveriş reklamları nasıl verilir ? 

Yandex Market Reklamları

Yandex Alışveriş reklamları olarakta düşünebilceğiniz, yandex market reklamları ile sizlerde eticaret sitenizdeki ürünleri yandex markette reklam verebilirsiniz. Sizin tarafınızdan yapılması gereken tek şey XML / Feed oluşturmak ve yandex reklam ekibimize bildirmeniz yeterlidir. Tıklama başı ödeme ile ücretlendirilirsiniz.