“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

YAHOO & BİNG REKLAMLARI

Yahoo Arama Ağı Reklamları
Yahoo arama motorunda, sunduğunuz hizmetlere paralel olarak seçeceğiniz anahtar kelimelerle, potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve web sitenizde işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz. Daha alakalı temalara bölerek reklamlarınızın çok daha alakalı olmasını sağlayabilir ve karlılığınızı maksimuma çekebilirsiniz.
Bing Arama Ağı Reklamları
Sık kullanılan bir başka arama motoru olan Bing'te de, anahtar kelime aramalarına odaklanarak işletmenizin tanıtımını yapmanız mümkün. Bing reklamlarında ürün ve hizmetlerinizin ilgili arama kelimelerini kullanarak potansiyel müşterilerinizi işletmenizle tanıştırabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş