“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

WEB TASARIM & YAZILIM

İHTİYACINIZA UYGUN PROFESYONEL DÖNÜŞÜM ODAKLI WEB TASARIM & YAZILIM
Web Tasarım
Kurumsal kimliğinizin ve marka bilinirliliğinizin en kıymetli parçası web tasarımdır. Müşterileriniz yada size ulaşmak isteyen kişilerin sizi daha kolay ve doğru bir şekilde bulmasının en kolay yolu web sitenize giriş yapmalarıdır. Biz sizin için en doğru tasarımı belirliyor, trendlerden ve teknolojik gelişmelerden ilham alarak markanızı daha güçlü ve doğru yansıtan web tasarımlar oluşturuyoruz.
Web Yazılım
Web sitelerinin yönetimi ve veri girişi için web yazılımlar üretiyoruz. Kurumsal web sayfanızın tasarımı ve kodlaması sonrası sizin kontrolünüzde olabilmesi için yönetim panelleri gerekir. Bu paneller veri girişinize yardımcı olur.Web sitelere görsel, yazı girmeye yarayan bu paneller aynı zamanda müşterilerinizde gelen mesajları yeni kampanyalarınızı oluşturma imkanı sağlıyor.


Web Tasarım Referanslarımıza Göz Atın!
Profesyonel Web Tasarım hizmetimizden faydalanan bazı referanslarımız.


Ambardan Yapım Aşamasında!
Deri Boyaları Siteye Git
EsteNuvo Siteye Git
Anavarza Bal Siteye Git
Reform Halı Siteye Git
Yürük Home Siteye Git
Modex Siteye Git
Marjin Siteye Git
İş Mont Yapım Aşamasında!
Mutlaka Ye Siteye Git
Market Paketi Siteye Git
Vamos Siteye Git
Hidrolik Üretim Siteye Git
Nazlı Otomotiv Siteye Git
Hilal Reizen Yapım Aşamasında!
Proje Destek Siteye Git
Evve Mobilya Siteye Git
Genç Otomotiv Siteye Git
Hospitadent Siteye Git
Adorenty Siteye Git
Ekar Tur Siteye Git
Hazır Ofis Siteye Git
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Arayüz Tasarımı
Web siteleri UI ve UX kullanıcı deneyimi kurallarına uygun olmalıdır. Web sayfanızı kurumsal renklerinize ve kurumsal logonuza uygun şekilde tasarlıyoruz.
Responsive Arayüz Kodlama
Web siteleri günümüz teknolojisine uygun olarak kodlanmalıdır. Responsiv tasarım sitenizin her tarayıcıya göre şekil almasını sağlayan kodlama türüdür.
Yazılım Dili
Dünya üzerinde bir çok yazılım dili kullanılmaktadır. Özellikle web sayfalarının yönetiminde kullanılan bu yazılım dilleri ile kullanıcıların veri girişi yapılmaktadır.
Kurumsal Site Tasarımı
Şirketinizi ya da ürünlerinizi renk, şekil ve genel konsepti yönünden en iyi temsil edebilecek web tasarımı geliştirir. Kontrol panelli ve Güncellenebilir geniş bir yelpazede web tasarım çözümleri üretiyoruz.
Eticaret Arayüz Tasarımı
Tüm eticaret sitelerine özel web tasarım ve entegrasyonu. Satışlarınızı arttıracak eticaret sitenize özel tasarım ve uygulamalar geliştirebiliriz. Eticaret Web Tasarımı hizmetleriyle ilgili detaylı teklif almak için bize hemen ulaşın.
Mobil Site Tasarımı
Mobil cihaz kullanım oranları %75 lerde ve sitenize gelen bu kullanıcıları kaçırmayın! Mobil site tasarımı yaparak web sitenizde kolay gezinmelerini sağlayın! Mevcut web sitenizi mobil uyumlu hale getirerek hangi mobil cihazdan girilirse girilsin mobil ekran çözünürlüğüne göre web tasarımı yapmaktayız.
Facebook Sayfa Tasarımı
Hareketsiz ve statik olan bu bannerlar ile ürn veya hizmetinizi çok net bir şekilde kullanıcılara anlatabilirsiniz. Dilerseniz web siteniz içinde statik bannerlar hazırlayabiliriz.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş