“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

VİDEO REKLAMLARI

Tüm Cihazlarda Video Reklamları Kullanın!
Milyonlarca reklamverenler video reklamları ile sitelerinin, platformlarının potansiyel müşterileri üzerinde ki etkili ve çekici faydasını, geri dönüşlerini kısa sürede görmeye başlıyor.

Video reklamları hedeflemeleri inanılmaz derecede çok ve etkilidir. Görüntülü reklam ağı hedefleme modelleri kulanılır ve ilgi alanı, anahtar kelime, demografik hedefleme gibi birçok hedefleme modeli ile reklamlarınızı potansiyel alakalı kullanıcılara gösterebilirsiniz.

İnternette daha önce Sitenize girmiş çıkmış bir kullanıcıya hangi internet sitesine girerse girsin veya video sitelerinde vakit geçiriyor olursa olsun tıkla oynat video reklamları ve video öncesi reklamları gibi bir çok reklam modelleriyle karşılarına tekrar çıkabilirsiniz.
Daha ileri düzey hedeflemeler yaparak video reklamları için fiyatlarını kendiniz belirleyebilirisiniz.

Yaş, cinsiyet, ilgi alanı, izlediği video gibi bir birinden farklı hedeflemeler ile video reklamları vermek isteyebilirsiniz.

Akıllı telefonlar , Akıllı TVler , Oyun Konsolları, tabletler ve dizüstü- masaüstü bilgisayarlar da dahi Video reklamları kullanarak son teknolojiyi takip eden kullanıcıları, büyük potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Video kampanyaları hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için ekibimizde yer alan video reklam uzmanları tarafından takip ve optimize edilir.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş