“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

TEKNOLOJİ

Kenshoo
Dünyanın en iyi optimizasyon aracı olan Kenshoo'nun Türkiye partneri olmaktan gurur duyuyoruz. Kenshoo'nun gelişmiş teknolojisi sayesinde anahtar kelimeleriniz için her yarım saatte bir otomatik olarak teklif verebilir, işletme hedeflerinize göre hazırlanan kurallarla otomatik olarak hedeflerinize ulaşabilir ve omnichannel satışlarınızın ana kaynağını bularak, harcamalarınızı en iyi şekilde kanalize edebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken kanallar arasında boğulmaz, rahat ve kullanışlı bir arayüzle sağlarsınız. Kenshoo Çözümleri ?
Sharpspring
Sharpspring bir pazarlama otomasyon aracıdır. İşletmeler için bir CRM hizmeti verdiği gibi buna ek olarak web sitenizde aksiyonda bulunan ziyaretçilerin zaman içerisindeki davranışlarını da tartmanızı sağlayan harika bir araçtır. Yine benzer şekilde ziyaretçilerinizin geçmişini kontrol ederek onlara özel bir açılış sayfası hazırlamanıza ve bu sayede de ziyaretçilerinizden çok daha yüksek bir dönüşüm oranına ulaşmanıza katkı sağlayan bir 3. parti yazılımdır. Sharpspring, ziyaretçi profillerini en iyi şekilde tanımanıza olanak sağlayan son teknoloji ürünüdür. SharpSpring Çözümleri ?
Criteo
Hali hazırda dünyanın en büyük yayıncı ağına sahip olan Criteo'da reklamlarınızın bulunması, işletmenizin maksimum karlılığa geçmesi için son derece mühimdir. Daha önce web sitenizi ziyaret eden bir kullanıcıya, çerezleri sayesinde tekrar ulaşıp, web sitenize çekmek için çabalayan Criteo, yüksek dönüşüm oranları sayesinde dünyada sıklıkla tercih edilmektedir. Yayıncı ağında hem yurtiçi hem de yurtdışında premium siteler bulunmaktadır. Criteo Çözümleri ?
Adroll
Web sitesi üzerinde satın alma, form doldurma ya da farklı bir işlem yaptırmak isteyen işletmeler için; sitede herhangi bir aksiyonda bulunmayan ziyaretçi ilk bakışta kaybedilmiş müşteri gibi görünebilir. Ancak Adroll gibi teknoloji ürünleri ile web sitenizde herhangi bir aksiyon gerçekleştirmemiş kullanıcılar, diğer web sitelerinde yayımlanacak olan reklamlar ile tekrar kendi web sitenize çekilebilmekte ve potansiyellerini aktif etme şansı doğurabilmektedir. Adroll bu alanda son derece önemli bir rol almaktadır. Adroll Çözümleri ?
Appnexus
Appnexus hem ülkemizde hem de dünya üzerinden birçok reklamverenin kullandığı ve premium sitelerin de yayımcılığını üstlendiği bir networktür. Appnexus'ta retargeting reklamlarınız sayesinde sitenize giren her kullanıcıya daha sonra bile siteniz üzerinde işlem yaptırabilmeniz hedeflenmektedir. Bu sayede ömür boyu kullanıcı kazanımınız da arttırılmış olabilmektedir. Appnexus Çözümleri ?
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş