“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

SharpSpring Pazarlama Otomasyonu

Güçlü. Ekonomik. Herkes için.


Daha fazla müşteri adayı çekin. Onları satışa dönüştürün.Pazarlamanızı optimize edin.
Her Türlü Özelliği İçerir. Güçlü Entegrasyonlar Sunar.
SharpSpring siz daha web sitenize giren müşterilerinizin adını öğrenmeden onları takip eder. Sitenizdeki gezdiği noktaları bir araya getiririz ve onların nerede olduğunu size bildiririz. Daha sonra siz de, ilgi alanlarına göre web sitenizde dinamik içerikler ya da özel hedefli e-postalar göndermek için güçlü pazarlama otomasyon kuralları oluşturabilirsiniz. SharpSpring, kullanmaya devam etmek istediğiniz sistemlerle uyumlu biçimde çalışmak için üretilmiştir. CRM, CMS, form oluşturucular ile entegrasyonlarını yapmak bizim için hiç sorun değil.
Ziyaretçi Kimliği ile Daha Çok Müşteri Adayı
Web sitenize veya E-Ticaret sitenize gelen ziyaretçileriniz hakkında bildiklerinizi iki katını tanımlamak sadece başlangıç. Davranışa dayalı izlemeyi kullanarak her tıklamanın arkasındaki gerçek değeri öğrenin. Günün en sıcak ve puanı yüksek müşteri adaylarının listelerini eposta kutunuzda bulun ve doğru zamanda satışlara dönüştürmek için harekete geçin.


İsimsiz Web Ziyaretçilerinizi Tanıyın
Şunu düşünün: web ziyaretçilerinin %98’i formları doldurmadıklarından isimsiz olarak kalırlar. SharpSpring Ziyaretçi Kimliği, sitenizi ziyaret eden şirketleri belirlemek için ters IP araması kullanır ve size adlar, e-postalar ve telefon numaraları dahil olmak üzere kişi bilgilerini sağlayarak mevcut web trafiğinden elde edilebilecek müşteri adaylarının sayısını ikiye ya da üçe katlar.
Davranışa Dayalı E-posta Otomasyonu
“E-posta yağmurlarına” bir son verin ve dönüşüme yol açan görüşmeler başlatın. “Tıklama sonrası” izleme ile gerçek bir kişisel mesajlaşma için, geleneksel e-posta hizmet sağlayıcılarının (ESP’ler) fonksiyonlarının ötesine geçin. Her müşteri adayına, benzersiz satın alma süreçlerinde doğru bilgileri kritik noktalarda gönderin. Satış elemanlarına tam doğru zamanda harekete geçmeleri için haber verin. İşletmenize özel belirleyeceğimiz pazarlama otomasyon kuralları ile sitenize 2. Kez ziyaret eden ve xx sayfalarını ziyaret eden müşterilerilerinize önceden oluşturulmuş otomatik mailleriniz gönderilsin. Bu epostayı açıp açmadıklarına kadar ayrıca raporlayalım.
Tıklamadan Sonra” Davranışa Dayalı E-posta İzleme
SharpSpring, bir e-postaya tıklayan ziyaretçilerin, sonraki etkinlikleri hakkında her türlü bilgiyi sağlayarak MailChimp ve Constant Contact gibi geleneksel ESP’lerin yeteneklerinin ötesine geçmektedir. Gönderdiğiniz e-posta kampanyalarındaki her sayfa ziyaretini, form doldurmayı, web seminerine kayıtları ve tanıtım bilgileri indirmelerini öğrenin.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Müşteri Adaylarıyla Kritik Noktalarda İletişim Kurun
Güçlü ama kolay kullanımlı kurallar motoru, pazarlama otomasyonunu basitleştirmektedir. Müşteri adaylarıyla onların benzersiz satın alma sürecindeki kritik noktalarda iletişim kurmak için iş akışlarını kullanın. Günün en etkileyici müşteri adaylarının listesini gelen kutunuza alın ve satışa dönüştürmek için tam doğru zamanda harekete geçin. Katılıma, sayfa takibi, uygunluk ve çok daha fazlasını temel alan müşteri adayı puanlaması ile önemli adayları belirleyin. Müşteri adaylarını satışa dönüştürmek için hazırlanan güçlü araçlarla satış yelpazenizi genişletin.
Dahili ve 3. Parti CRM’ler
İşlem akışı ile fırsatları oluşmasından kapanışına kadar kuş bakışı bir görünümle takip edin. Benzersiz satış sürecinizi yönetmek için özel teklif aşamaları, alanlar, filtreler ve daha fazlasını oluşturun. Tabi ki her zaman SharpSpring ile istediğiniz 3. parti CRM arasında iki yönlü veri senkronizasyou yapabilirsiniz.
Dönüşüm Arttıran Açılış Sayfaları
Ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştüren güçlü açılış sayfaları ve açılış sayfası dönüşüm hunilerini oluşturun.Ziyaretçilerin ilgi alanlarına ve özelliklerine göre değişen dinamik web içeriğiyle daha fazla dönüşüm sağlayın. Şık bir WYSIWYG arabirimi ve nokta ve tıklama bileşenleri ile sayfalar oluşturun. Kodlamaya veya geliştiriciye ihtiyaç duymadan ve web sitenize dokunmadan sonuçları hızlı bir şekilde sunun


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş