“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

Kurumsal SEO Danışmanlığı
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Google'da yapılan aramalarda yükselmek amaçlı yapılan işlemrin bütünüdür.. Google'da ilk sayfaya çıkmak neredeyse tüm site sahiplerinin istediği bir durumdur. Bu durum özellikle belirli sektörlerde pazar payının internette kaymasından kaynaklı yüksek rekabet oluşturmaktadır. Anahtar kelimelerin aranma hacimlerine göre geri dönüşümünün doğru orantılı olması, yüksek aranma hacmine sahip kelimelerde SEO Hizmetinin önemini ortaya çıkartmaktadır.

Kurumsal SEO Nedir?


Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren belirli anahtar kelimelerdeki sıralamalarda 1.sayfada yer alması gereken frmalara yapılan SEO çalışmasıdır. Anahtar kelime bazlı SEO çalışması için rakip analizi oldukça önemlidir. Bu sayede farklı anahtar kelime tespitlerinide yapmış olursunuz.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş