“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

KENSHOO

Premium çözümler ile tüm pazarlama kampanyalarınızı, yönetin, otomatikleştirin ve ölçeklendirerek en iyi duruma getirin!
2006 yılında kurulan Kenshoo, dijital pazarlamayı daha basit hale getirmek ve reklamverenleri güçlendirmek için yola çıktı. Günümüze gelindiğinde ise, dijital performans araçlarının yaratıcısı olarak sektörün lideri konumundadır.

Kenshoo, bu amaç doğrultusunda markalara, ajanslara ve geliştiricilere reklamları otomotize ve optimize etmek için hizmet verir. Kenshoo bu sektörde kendine has patentlere ve kendisine özel teknolojileri korumak adına da onlarca patent başvurusuna sahiptir.

Sequoia Capital, Arts Alliance, Tenaya Capital ve Bain Capital Ventures’ın yatırım yaptığı Kenshoo, bugün 27 ülkede hizmet vermektedir. Tek Kılavuz Dijital Performans ajansı da Kenshoo’nun tek Türkiye Partneridir. 100’den fazla üçüncü parti yazılımla entegrasyonu tamamlanan, 190 ülkede dijital reklamların yayınlanmasına aracılık eden Kenshoo Fortune 50 şirketlerinin yarısından fazlasına da hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları;
Dünyanın En İyi Arama Motoru Teklif Yönetim Sistemiyle Tanışın
Arama motoru reklamlarınızı her an, her saniye optimize edilmesi için Dünya devlerinin kullandığı Kenshoo Search ile Arama ağı reklamları kampanyalarını kurguluyor ve dönüşümlerinizi arttırmak için çalışıyoruz.

Kenshoo kullanan müşterilerin %75'i ilk 1 ay içerisinde performans indikatörlerinde minimum %10 ve üzeri başarı sağlıyor! İlk 3 Ay içerisinde ise ROI' lerinde %45 artış sağladığı onaylanmıştır. Kenshoo Search ile tüm arama motoru kampanyalarınızı tek bir arayüzde yönetebilir ve tüm yapılan değişiklikleri aynı anda diğer arama motoru hesaplarınıza otomatik olarka yükler ve optimizasyona devam eder.
Dünyanın En İyi Sosyal Reklam Platformu ile Tanışın!
Dünyanın En İyi Sosyal Reklam Platformu ile Tanışın!

Global markaların kullandığı ve sektöründe açık ara Yıllardır lider olan Kenshoo Social ile reklamlarınızı kurguluyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Bugüne kadar kullandığınız toolar bu listede yok ise zaten Sosyal Medya reklamlarınızdan alabileceğiniz maksimum faydayı sağlayamadığınızı görebilirsiniz. Kenshoo çalıştığı facebook reklamları alanında müşterilerinin cirolarını (ROI) ortalama % 110 arttırmış, Tbm Maliyetlerini %66 Düşürmüş ve CPA da ise % 35 daha az maliyetle olmasını sağlamaktadır.

Kenshoo Social ile tüm reklamlarınızı ayrı ayrı optimize eder ve hedef kitlenizi belirlemeniz de yardımcı olur. Yatırım getirisi yüksek olan reklamlarınızın bütçelerini otomatik arttırırken, ROI leri düşük reklamların ise azaltır. Facebook, Twitter, Instagram ve ad exchange ağlarını optimize edin!
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Kenshoo’nun sektöre yön veren yenilikleri Dijital Pazarlama dünyası tarafından da defalarca ödüle layık görülmüştür. Bunları sıralamak gerekirse;
2016
Internet Retailer’s 2017 Leading Vendors to the Top 1000’da “En iyi arama motoru pazarlaması çözümü” ve “En iyi sosyal medya pazarlaması çözümü”
2016
IDünya’nın en iyi yazılım değerlendirme topluluğu olan G2Crowd kullanıcıları tarafından “Sosyal Ağ Reklamcılığı” kategorisinde en yüksek değerlendirme notuna sahip olmuştur.
2016
Dünya’nın en iyi yazılım değerlendirme topluluğu olan G2Crowd kullanıcıları tarafından “Arama Motoru Reklamcılığı” kategorisinde en yüksek değerlendirme notuna sahip olmuştur.

2016
Dünya’nın en iyi yazılım değerlendirme topluluğu olan G2Crowd kullanıcıları tarafından “En Kolay Sonuç veren Ürün” kategorisinde en yüksek değerlendirme notuna sahiptir.
2015
Dünya’nın en iyi yazılım değerlendirme topluluğu olan G2Crowd kullanıcıları tarafından “Çoklu Kanal Reklam” kategorisinde en yüksek değerlendirme notuna sahiptir.

2015
Internet Retailer’s 2016 Leading Vendors to the Top 1000’da “En iyi arama motoru pazarlaması çözümü” ve “En iyi sosyal medya pazarlaması çözümü”
2015
Hubbies’de “En Yenilikçi Sosyal Medya Pazarlama Platformu” Ödülü
2015
IDA (Intent Driven Audience) teknolojisi Performans Pazarlaması ödüllerinde “3.parti Pazarlama İnovasyonu” ödülü almıştır.
2015
Dünya’nın en iyi yazılım değerlendirme topluluğu olan G2Crowd kullanıcıları tarafından “Arama Motoru Reklamcılığı” kategorisinde en yüksek değerlendirme notuna sahip olmuştur.
2014
IDA (Intent Driven Audience) teknolojisi Facebook tarafından düzenlenen Inovasyon yarışmasında online satış kategorisinde birinci olmuştur.
2014
US Search Awards’ta “Arama kampanyalarında en iyi Sosyal medya kullanımı” Ödülü
2014
Internet Retailer’s 2015 Leading Vendors to the Top 1000’da “En iyi arama motoru pazarlaması çözümü” ve “En iyi sosyal medya pazarlaması çözümü”
2014
UK Search Awards’ta IDA (Intent Driven Audience) Teknolojisi ile “Yazılım İnovasyonu” ödülü almıştır.
2014
Website Magazine Ödüllerinde Arama Motoru reklamcılığı ve optimizasyonu “Digital Power Player” Ödülü
2013
US Search Awards’ta “En iyi Reklam Yönetim Yazılımı” ödülü
2013
Demand Driven Campaigns teknolojisi ile Facebook tarafından düzenlenen Inovasyon yarışmasında birinci olmuştur.
2013
Jefferies Equity Research tarafından “En iyi PLA çözümü” ödülü
2013
Forrester Wave tarafından Lider Sosyal Medya Platformu ödülü
2013
Forrester Wave tarafından Lider Teklif Optimizasyon Sistemi ödülü
2011
Deloitte en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi listesinde birinci
2009
ClickZ Pazarlama Ödüllerinde, en iyi Arama Motoru Reklamcılığı Uygulaması Tüm bunlara ek olarak, Kenshoo ile çalışan önde gelen markaların ve ajansların onlarca başarılı uygulamanın da ödülleri bulunmaktadır. Şimdi Kenshoo ile tanışmaya hazır mısınız?


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş