“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

SEO'da Link İnşası

Site içi SEO çalışmaları büyük ölçüde tamamladıktan sonra başlanması gereken bir yöntemdir. Web sitelerinden sitenize gelen linklerin topluluğudur. Belirli bir düzende yapılması gerekmektedir. Planlı alınan backlinklerin zamana yayılması ve kendi aralarında katman yaratmaları web sitenisinin daha etkili yükselmesini sağlayacaktır. İlgili içeriklerden alınan backlinkler çok daha etkili olmaktadır. Link alımlarını yaparken rakiplerinizin link aldığı sitelerden link almanız doğru olacaktır.

SEO Uyumlu İçerik Nasıl Olmalı
Hizmetleriniz veya ürünleriniz ile ilgili ziyaretçiye sunduğunuz sayfaların içerikleri zengin ve kaliteli olmalıdır. Bu içerikler özgün ve SEO uyumlu içerikler olmalıdır. İçerikleriniz görsel ve video içerikleriyle zenginleştirilmelidir. Bu sayede kullanıcılarınıza daha kaliteli içerikler sunmuş olacaksınız. İçeriklerinizin daha okunur hale gelebilmesi için alt başlıklar ve maddeler halinde sunmanız gerekmektedir.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş