“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU
GOOGLE REKLAMLARI Google Reklamları için üstün optimizasyon ödüllü ajans!
Google'da işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan potansiyel müşterilerin karşısına tamda sizi aradıkları anda çıkartalım!

Ziyaretçi yoksa ödeme de yok Google reklamları ile yalnızca arama yapan kullanıcılar reklamınıza tıklayıp web sitenize geldiği zaman veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınızdan sonuç aldığınızda para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın Google reklamları için ne kadar harcama yapacağınıza siz karar verirsiniz. İşletme hedeflerinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın.

Neden Tek Kılavuz ? Tek Kılavuz & Kenshoo Türkiye olarak, her an her saniye “AdWords Teklif Optimizasyonu & AdWords Raporlama” araçlarımızla size hiç bir ajansın bir arada sunamayacağı maliyet tasarrufu ve ciro arttırıcı çözümleri sunalım!

Google, Yandex, Yahoo & Bing arama motorları ve sosyal medya reklamları için TEK PANELDEN tümleşik bir kampanya yönetimi ve optimizasyon çözümü sunmaktadır. Bu sayede maliyetleriniz azalırken dönüşümleriniz artar.
Google Reklamlarınızı Şansa Bırakmayın
Ölçülebilir, güvenilir, esnek
AdWords, Google reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi telefon ile arayanların yüzdesini gösterir. Kenshoo gibi sipariş takip, izleme araçlarımız sayesinde, reklamlarınızdan gelen ve web sitenizde gerçekleşen fiili satışları ve cirolarına kadar görebilirsiniz.
İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz
Google reklam vermek istediğinizde hesabınıza giriş yaparak AdWords reklamlarınızın günlük ve geçmiş performans raporlarını, verilerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, bizden istediğiniz tüm önemli istatistikleri ve rakamları hatta kişiye özel dilerseniz aylık, haftalık ve günlük reklam raporlarıda göndeririz.
Durdurun, başlatın, duraklatın, test edin
Google reklamları, Kenshoo ile, istediğiniz zaman reklamlarınızda kapsamlı veya basit ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü Kenshoo’nun sizin için hergün çıkarttığı özel raporlar ile yapabilir veya kurallar oluşturarak saatlik olarak Kenshoo’nun otomatik olarak sizin için yapmasını sağlayabilirsiniz. Tıklanma oranı diğer reklamlara göre düşüş yaşıyor, dönüşüm başı maliyetinizde ciddi oranda yükselme var ise, Kenshoo sizin için başlatır veya duraklatır.
Müşterilerinize Nasıl Ulaşmak İstediğinizi Seçin! 1- ETKİ YARATIN
Müşterileri işletmenizle etkileşimde bulunmaya teşvik edin.
WEB ETKİLEŞİMİ
• İnternet siteniz üzerinden yapılan satışlarınızı arttıralım
• Müşterilerinizin web siteniz üzerinden işlem yapmasını, form doldurmasını sağlayalım.
MAĞAZA ZİYARETLERİ
• Müşterilerinizi gelişmiş kurgular ile fiziki mağazanıza getirelim.
• Web sitenizden ürün bakan kişiler ile mağazadan ürün satın alanlar arasında ki takibi kuralım.
TELEFON ARAMALARI
• Satışlarınızı telefonda bitiriyorsanız telefonlarınızı susturmayalım.
• Telefon ile aramadan sonra sipariş veren kullanıcıları ölçümleyelim!
UYGULAMA KULLANIMI
• Uygulamanızın indirilme sayısını arttıralım.
• Yeni kullanıcıların uygulamanızı keşfetmesine yardımcı olalım ve yaşam boyu değerini yükselterek kullanımlarına devam etmelerini sağlayalım.
2- KARARLARI ETKİLEYİN
Potansiyel müşterileri araştırma yapmaya ve tekliflerinizle etkileşimde bulunmaya başlamaları için teşvik edin. Satın alma işlemi için hazır olduklarında akıllarına markanızın geleceğinden emin olun.
3- BİLİNİRLİK OLUŞTURUN
Potansiyel müşterilere şirketinizi tanıtın ve markanızı oluşturun. Adınızı duyurun ve kullanıcıların sizi tanımasını sağlayın.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın
Yüzlerce sektörde hizmet veriyoruz ve görüyoruz ki günümüzde artık sadece masaüstü cihazlarda reklam vermeniz yeterli değildir. Müşterilerinizin kullandığı bilgisayarlar, notebooklar, tabletler ve mobil cihazların tümünde Google’da reklam veriyor olmanız gerekir.

Bu sayede, potansiyel müşterilerinizin genellikle ilk aramasını mobil cihazlarından yapıyor olması ve sonrasında masaüstü cihazlarından satın alma veya form doldurma gibi işlemlerini tamamladıkları gerçeğini bilmeniz gerekir.

İşte tamda o anlarda müşterilerinizin sürekli tüm cihazlarda karşısına çıkmanız ve bulunabilir olmanız gerekir! Kenshoo tüm cihazlara özel teklif stratejileri, reklam rotasyonları gerçekleştirir ve hangi cihazların müşterilerinizin satın alma yolculuğunda etkili olduğuna göre optimize eder ve bunları size raporlar. Bu sayede kenshoo cihazlara göre özel teklif modelleri vererek satış gücünüzü artırır.
Platin kategorisindeki yeni 1.lik ödüllerini birlikte kazanalım. 2012 yılından beri üst üste aldığımız Platin kategorisi ödüllerimizin yenilerini birlikte kazanalım.
Google'daki, Tek Kılavuz başarı hikayelerimize sizleri de ekleyelim.


Biz Sizi Arayalım