“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

GOOGLE REKLAMLARI

Google Reklamlarında üstün optimizasyon ödüllü ajans! Google'da işletmenizin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan potansiyel müşterilerinizin karşısına tamda sizi aradıkları anda çıkartalım!


Google Reklamlarınızı Aynı Gün Yayınlayın.

Google'da arama yapan potansiyel müşterileriniz tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime hedeflemesi ile o anda karşılarına çıkın! AdWords reklamları aracılığı ile reklamlarınıza tıklayarak web sitenize gelen veya mobilden telefonla sitenize tıklayarak sizinle iletişime geçtiği anda ödeme yapın. Kullanıcılar reklamlarınıza tıklamaz ise hiç bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca sonuçlar ve tıklamalar için ödeme yaparsınız. Alakasız tıklamalarıda negatif kelimelere ekleyerek gereksiz maliyet oluşturulmasını engelleriz.

Google reklamları
Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.
Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yaparsınız. Tıklama olmazsa ücretlendirme de yok. Google arama motoru reklamları için AdWords hesabı oluşturmak ücretsizdir. Yalnızca tıklanma gerçekleşir, kullanıcılar sitenize gelir, telefon ile arama yapar veya mobil uygulamanızı indirme işlemi gerçekleştirirse maliyet tahakkuk eder.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın. Google arama ağı reklamları için bütçe kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Dilerseniz bir kaç yüz TL harcayabilir veya on binlerce TL harcama yapabilirsiniz. Bu sektörde deneyimli Tek Kılavuz ekibi sizin için rekabet analizi ve sektör analizi yaparak en efektif başlangıç bütçesini belirlemek öncü reklam ajansıdır. Burada bakılması gereken yatırımın getirisi olacaktır. Bize iletmeniz gereken tek şey Performans metriğinin ne olacağını söylemenizdir. Örneğin; X TL ' lik reklam harcamasının karşılığında Y TL ciro elde etmek ya da 5 TL ' de bir sipariş almak, form doldurtmak gibi işlemlerin gerçekleşmesi gibi KPI ' ları belirlemeniz yeterlidir. Böylelikle gerekli Google reklamları kampanya kurulumlarına başlar ve PPC optimizasyonunuzu sağlarız.
Müşterilerinize Ulaşmanın En Dijital Yolu. Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinize ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise:

  • Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları - Google Reklamları Sonuçları
  • Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar
  • Banner Reklamları
  • Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları )
  • Uygulama İçi Mobil Reklamlar

ile potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın! Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Binlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ürünlerinize odaklanırız.
Müşterilerinizi ulaşmanın en dijital yolu.
Reklamlarda işi şansa bırakmayın.

Reklamlarda işi şansa bırakmayın


Google Reklamlarında Performansınızı Kontrol Edin.

Google AdWords raporlama ekranı ile reklamlarınızın performansını çok sade ve basit bir şekilde görebilirsiniz. En temel değerler olan reklamlarınızı kaç kullanıcının gördüğünü veya reklamlarınıza kaç kişinin tıklayarak web sitenize geldiğini, hatta işletmenize telefonla ulaştığına kadar olan tüm detayları Google AdWords arayüzünden görebilirsiniz. Kenshoo Reports ile de ileri düzey reklam performans raporlamalarına ulaşırsınız. Reklamların karşılığında ne kadarlık satış yaptığınız, hangi kelime için ne kadar harcama yaptığınız ve karşılığında ne kadarlık ciro elde ettiğinizden tutunda, kullanıcıların sitenizde sipariş ya da form doldurmadan önce kaç kez hangi kampanyalara tıkladıklarına kadar ki tüm detayları ileri düzey AdWords raporlaması ile sizlere sunabiliriz. İleri düzey Google Reklamları raporlaması için bizimle iletişime geçin!AdWords Reklamlarınızı Test Edin.

Google reklamlarınızda birden çok kampanya, reklam grubu ve anahtar kelimeleriniz olacaktır. Dijital yatırımlarınızın karşılığının hangi kampanya ve anahtar kelimeden geldiğini gözlemlerken reklam modelleri içerisinde bulunan en önemli unsurulardan biri de reklamlarınızın metinleridir. Aynı ürün ya da hizmeti anlatmanın, kampanya gibi öne çıkarmak için birden çok reklam metni yazmalı ve kullanıcıların etkileşimini ölçmelisiniz.

Metin reklamlarınızda A/B testleri yaparak daha çok tıklama alan veya daha çok sipariş, form alan Google reklamları üzerine yeni varyasyonlar üretilmelidir. Bu sayede daha alakalı reklam metinleri oluştururken, maliyetlerinizde alaka düzeyinizden dolayı azalacaktır. Hem ürün ile ilgili en doğru metni kullanıcıya sunarak algısını kazanırken hemde tıklama başı maliyetlerinizde ciddi kazançlar sağlamak mümkün. Her ürüne özel reklam metni yaparak daha alakalı reklam metinleri üreterek sipariş sayınızı arttırız.


AdWords Reklamlarınızı test edin

Reklam Bütçenizi kendiniz belirleyinReklam Bütçenizi Kendiniz Belirleyin. Reklam bütçenizi istediğiniz tutarda istediğiniz süre içerisinde harcanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Google reklamları fiyatları o an ki hedef kitle ve kelimenin rekabet durumuna göre belirlenmekte olup minimum teklif tutarı ile Google ' da reklam verebilirsiniz. Reklam bütçenizi belirlerken sizin için sektör ve rakip analizinizi yaparak dijital reklamlar için harcamanız gereken minimum reklam bütçenizi belirlemenizde de size yardımcı olabiliriz.Dönüşüm Adımlarını İzleyin! Web sitenize Google AdWords Reklamları ile gelen bir müşterinizin form doldurma veya sipariş verme işleminden önce web sitenizi kaç kere ziyaret ettiğini biliyor musunuz ?

  • Peki hangi anahtar kelimelere tıkladığını ?
  • Ya da ilk tıklaması ile siparişe kadar geçen süreyi ?
  • Hatta sipariş saatlerinizin yoğun olduğu saatteki tıklamaları ?

İleri düzey Kenshoo Reports ile sizde daha fazlasını öğrenebileceksiniz!


Dönüşüm adımlarını izleyin

Google Reklamlarınızı Şansa Bırakmayın

Google Reklamlarınızı Şansa Bırakmayın
Ölçülebilir, güvenilir, esnek
AdWords, Google reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi telefon ile arayanların yüzdesini gösterir. Kenshoo gibi sipariş takip, izleme araçlarımız sayesinde, reklamlarınızdan gelen ve web sitenizde gerçekleşen fiili satışları ve cirolarına kadar görebilirsiniz.
İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz
İstediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz
Google reklamları vermek istediğinizde hesabınıza giriş yaparak AdWords reklamlarınızın günlük ve geçmiş performans raporlarını, verilerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, bizden istediğiniz tüm önemli istatistikleri ve rakamları hatta kişiye özel dilerseniz aylık, haftalık ve günlük reklam raporlarıda göndeririz.
Durdurun, başlatın, duraklatın, deneyin
Durdurun, başlatın, duraklatın, deneyin
Google reklamları, Kenshoo ile, istediğiniz zaman reklamlarınızda kapsamlı veya basit ayarlar yapabilir, yeni arama terimleri deneyebilir, kampanyanızı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Üstelik bunların tümünü Kenshoo’nun sizin için hergün çıkarttığı özel raporlar ile yapabilir veya kurallar oluşturabilirsiniz.
Müşterilerinize Nasıl Ulaşmak İstediğinizi Seçin! 1- ETKİ YARATIN
Müşterileri işletmenizle etkileşimde bulunmaya teşvik edin.
Müşterilerinize Nasıl Ulaşmak İstediğinizi Seçin!
WEB ETKİLEŞİMİ
• İnternet siteniz üzerinden yapılan satışlarınızı arttıralım
• Müşterilerinizin web siteniz üzerinden işlem yapmasını, form doldurmasını sağlayalım.
MAĞAZA ZİYARETLERİ
MAĞAZA ZİYARETLERİ
• Müşterilerinizi gelişmiş kurgular ile fiziki mağazanıza getirelim.
• Web sitenizden ürün bakan kişiler ile mağazadan ürün satın alanlar arasında ki takibi kuralım.
TELEFON ARAMALARI
TELEFON ARAMALARI
• Satışlarınızı telefon ile alıyorsanız, susmamasını sağlayalım.
• Telefon ile aramadıktan sonra sipariş veren kullanıcılarınızın hareketlerini ölçümleyelim!
UYGULAMA KULLANIMI
UYGULAMA KULLANIMI
• Kullancıların uygulamanızı keşfedip indirmesini sağlayalım.
• Kullanıcıların uygulamanızı yaşam boyu kullanımlarına devam etmelerini sağlayalım.
2- KARARLARI ETKİLEYİN
Potansiyel müşterileri araştırma yapmaya ve tekliflerinizle etkileşimde bulunmaya başlamaları için teşvik edin. Satın alma işlemi için hazır olduklarında akıllarına markanızın geleceğinden emin olun.
3- BİLİNİRLİK OLUŞTURUN
Potansiyel müşterilere şirketinizi tanıtın ve markanızı oluşturun. Adınızı duyurun ve kullanıcıların sizi tanımasını sağlayın. Sektörünüz ile ilgili akla gelen ilk firma olun!
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Kullandıkları cihaz hangisi olursa olsun müşterilerinize ulaşın
Yüzlerce sektörde hizmet veriyoruz ve görüyoruz ki günümüzde artık sadece masaüstü cihazlarda reklam vermeniz yeterli değildir. Müşterilerinizin kullandığı bilgisayarlar, notebooklar, tabletler ve mobil cihazların tümünde Google’da reklam veriyor olmanız gerekir.

Bu sayede, potansiyel müşterilerinizin genellikle ilk aramasını mobil cihazlarından yapıyor olması ve sonrasında masaüstü cihazlarından satın alma veya form doldurma gibi işlemlerini tamamladıkları gerçeğini bilmeniz gerekir.

İşte tamda o anlarda müşterilerinizin sürekli tüm cihazlarda karşısına çıkmanız ve bulunabilir olmanız gerekir! Kenshoo tüm cihazlara özel teklif stratejileri, reklam rotasyonları gerçekleştirir ve hangi cihazların müşterilerinizin satın alma yolculuğunda etkili olduğuna göre optimize eder ve bunları size raporlar. Bu sayede kenshoo cihazlara göre özel teklif modelleri vererek satış gücünüzü artırır.
Kullanılan cihazlar
Platin kategorisindeki yeni 1.lik ödüllerini birlikte kazanalım. 2012 yılından beri üst üste aldığımız Platin kategorisi ödüllerimizin yenilerini birlikte kazanalım.
Google'daki, Tek Kılavuz başarı hikayelerimize sizleri de ekleyelim.


Ödür Görselleri


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş