“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

Gmail Reklamları ile Hedef Kitlenize Ulaşın!

Potansiyel Müşterilerinizin gmail'inde reklamlarınızı gösterin. Hemde ileri düzey hedefleme seçenekleriyle nokta atışı yapın!
Gmail Reklamları Hedeflemeleri Gmail Reklamları birden çok hedefleme seçenekleri mevcut;
1- DOMAIN UZANTISI – ALANADINA GÖRE, BU HEDEFLEME BIZCE ÇOK MÜKEMMEL, RAKIPLERINIZIN WEB SITESI ADRESLERINI BELIRLEYEREK ONLARDAN EPOSTA ALAN KULLANICILARA GOOGLE REKLAM MODELI OLAN GMAIL REKLAMI GÖSTEREBILIRIZ. AYRICA NEGATIF LISTEYE EKLEYEREKDE GÖRMESINI ISTEMEDIĞINIZ MAIL UZANTILARINDAN EPOSTA ALANLARA GÖNDERMEYEBILIRSINIZ.

2-Anahtar kelime ile kullanıcıların son 300 aktif epostaların da geçen kelimelere göre hedefleyebiliriz, en fazla 500 kelime hedeflenebilir.

3- İLGI ALANLARINA GÖRE, GMAIL KULLANIM VE WEB KULLANIMINA GÖRE ILGI ALANLARI BELLI OLAN KULLANICILARA GMAIL SPONSORLU REKLAM GÖSTERIMI SAĞLAYABILIRIZ,

4-Ürün kategorilerine,

5- E-POSTA LISTELERINE GÖRE GMAIL SPONSORLU REKLAMLARI IÇIN HEDEFLEME YAPARAK GÖNDERIM YAPABILIRIZ.

6- IP tabanlı coğrafi hedefleme ile ülke, eyalet ve şehir’e göre gmailde reklamları gösterebilirsiniz.

7- GOOGLE ARAYÜZ DILINE GÖRE HEDEFLEME

8- Demografik Hedefleme ( Yaş ve Cinsiyet Hedefleme İmkanı)

9- GMAIL REKLAMLARI, MESLEK HEDEFLEME SEÇENEĞI

10- E-mail Listesi Hedefleme (CSV dosyasına eklenen e-mail adresleri direkt olarak hedeflenebilmektedir. Minimum 1000 Adres kullanılabilmektedir.) Toplu eposta gönderimi olarakda düşünebilirsiniz.

11- ÜRÜN FATURASI HEDEFLEME, ÖRNEĞIN TURKCELL DEN FATURA ALAN KULLANICILARA

12- Cihaz Hedefleme seçeneği; İos – Android – Tablet ve Masaüstü gibi bir çok cihazı hedefleyebilmektedir.Gmail tanıtım reklamlarının Ücretlendirmesi: Tıklama başına maaliyet(CPC) üzerinden çalışmaktadır. Banner’ın küçük haline tıklayarak banner’ın büyümesini sağlamak(expend) maliyettir.

13- DAHA ÖZEL HEDEFLEMELER IÇIN LÜTFEN BIZE ULAŞIN.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Gmail Reklamları
Gmail Sponsorlu reklamlar adıyla kısa süre önce hayata geçen reklam model, Premium Google Partneri olan Türkiye’de ki Sayılı bir kaç Google Reklam Ajansı ile hizmeti sunuldu. Gmail’de Sponsorlu reklamları tıklama başı ödeme methodu ile çalışmaktadır. Bu sayede eposta gelen kutularına mail geldiğinde ücret ödemek yerine kullanıcı eposta reklamlarınız ile ilgilenmesi durumunda ücretlendirme başlar. Bu reklam modeli için google ekibinden ön onay alınmalı ve sonrasında gmail sponsorlu reklam modelinden faydalanabilirsiniz.

Gmail reklamları Sayılı Google Reklamları hizmeti sunan ajanslarda olan bu özel reklam modeli olan, Gmail Reklamları artık Bizimle kullanmaya başlayabilirsiniz. Gmail’de tanıtımlar sekmesinde bulunan bu yeni reklam modeli 2013’ün ilk aylarında beta sürüm olarak yayına alınmıştı. Gmail eposta reklamları o anda kullanıcın okuduğu epostaya göre değil, kullanıcıyı hedefleyerek çalışmaktadır.
650×650 HTML şekilnde ebülten hazırlayarak Gmail kullanıcılarına Gmail Reklamları sunabilirsiniz. Gmail Reklamları için kullanabilceğiniz seçenekler çok fazla, İletişim formu, Video, görseller ve yazılar ekleyebilirsiniz.
Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş