facebook dinamik yeniden pazarlama

Facebookta Yeniden Pazarlama Nedir ?

Facebook Exchange partneri Adroll’un Türkiye’deki ilk ve tek Trusted Partneri olan Tek Kılavuz A.Ş. aynı zamanda AdExchange Türkiye ofis olarak size sitenizden ürün satın almadan çıkan kullanıcılara facebook yeniden pazarlama reklamları kullanarak tekrar gösterim başı ödemeyle reklam verebilirsiniz.
Dilerseniz facebook haber kaynağında veya sağ sütündaki flayer reklam alanında facebook retargeting reklamları verebilirsiniz.

facebook ürün yeniden pazarlaması
facebookta dinamik yeniden pazarlama
FACEBOOKTA YENİDEN PAZARLAMA NASIL YAPILIR ?

Facebook Haber Kaynağı
Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama 2014 itibariyle Facebook Haber kaynağı ile sayfa göndersi yaparak tıklanma oranlarınızı inanılmaz derecede arttırabilirsiniz. Facebook haber kaynağı reklamları üzerinden hedef kitlenize reklam gösterimi yapabilirsiniz. Facebook’ta fbx Reklamları normal flayer reklamlarına göre % 20 – 40 oranında yüksek CTR (tıklama oranı) ortaya koymaktadır.

Bizi Arayın
facebook yeniden pazarlama
faceookta dinamik yeniden pazarlama

Facebook Sağ Sütun
Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama, haber kaynağı gibi sağ tarafta reklam alanlarının olduğu yerdede yeniden pazarlama devreye girer. Burada reklam verebilmek için bir adet başlık, görsel ve reklam metni tanımlamanız gerekmektedir. Facebook yeniden pazarlama sisteminde de dilerseniz ürünlerinizi dilerseniz sabit bir reklam kampanyanızı gösterebiliriz. Facebookta yeniden pazarlama ile daha önce sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcılara tekrar facebookte reklam gösterimi yapabiliriz.

Sunum İsteyin