“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU
ÜRÜN & HIZMETLERINIZ IÇIN FACEBOOKTA SAYFA TASARIMI

Facebook Sayfa Tasarımı

Facebookta sayfa tasarımı ve Facebook Uygulama geliştirilmesi konusunda uzman ekibimizle tanışın!
FACEBOOKTA YENİDEN PAZARLAMA NASIL YAPILIR ?
Facebook Haber Kaynağı

Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama 2014 itibariyle Facebook Haber kaynağı ile sayfa göndersi yaparak tıklanma oranlarınızı inanılmaz derecede arttırabilirsiniz. Facebook haber kaynağı reklamları üzerinden hedef kitlenize reklam gösterimi yapabilirsiniz. Facebook’ta fbx Reklamları normal flayer reklamlarına göre % 20 – 40 oranında yüksek CTR (tıklama oranı) ortaya koymaktadır.
FACEOOKTA DINAMIK YENIDEN PAZARLAMA
Facebook Sağ Sütun

Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama, haber kaynağı gibi sağ tarafta reklam alanlarının olduğu yerdede yeniden pazarlama devreye girer. Burada reklam verebilmek için bir adet başlık, görsel ve reklam metni tanımlamanız gerekmektedir. Facebook yeniden pazarlama sisteminde de dilerseniz ürünlerinizi dilerseniz sabit bir reklam kampanyanızı gösterebiliriz. Facebookta yeniden pazarlama ile daha önce sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcılara tekrar facebookte reklam gösterimi yapabiliriz.
Facebook sayfanızdaki kampanya ve diğer gönderimlerinizi yaparak sosyal medyanın gereksinimlerini bilen ve karşılayan uzman ekible çalışıyorsunuz!

BAY, BAYAN HEDEFLI SAYFA BEĞENI ARTTIRMAK IÇIN HERGÜN ÇALIŞIYOR, ISTEDIĞINIZ SAYIYA ULAŞINCA TESLİM EDİYORUZ.
Özel fan sayfaları tasarlayalım. Her ürün veya hizmetiniz için ayrı ayrı özel fan sayfları tasarlıyor, kullanıcıların beğeniisteğini arttırıyoruz. Aynı zamanda yapılacak olan bu facebook fan sayfası tasarımı ile dilerseniz facebookta eticaret yazılımı ile de ürün satabilirsiniz.
Facebookta uygulama geliştirme.Facebookta uygulama form entegrasyonlarımız ile facebookta ki kullanıclara ve facebook reklamları ile direkt fan sayfalarınıza yönlendirebilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş