facebook dinamik yeniden pazarlama

Facebookta Sayfa Tasarımı Nedir ?

Sosyal Medya Ajansı olarak şirketimiz Facebook’da fan sayfalarınızın alt sekmelelerine özel facebook sayfa tasarımı ve facebook uygulamaları yaparak beğenilerinizi arttırmanıza, facebook üzerinden satış yada rezervasyon almanıza ve sosyal medya’da rakiplerinizden bir adım ne geçmenizi sağlamaktadır.
Facebook bir arkadaşlık sitesi olarak başladığı sosyal medya yolculuğuna, sosyal medya da bir numara olmuştur. Facebook milyonlarca filtrelenebilir kullanıcı sayısına sahip tek platform. Bu yüzden Facebook sayfaların da ki reklam başarıları ve geri dönüşümleri yüksek yüzdelere ulaşmış durumda.
Bir web siteniz var, ancak hitlerinden memnun değilsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken Facebook’ ta iyi bir sayfa oluşturmanızdır. Tek Kılavuz, Facebook sayfa tasarım ve sosyal medya danışmanlık hizmetimiz ile geniş kitlelere en sağlıklı kaynakla, ebedi bir şekilde ulaşın.
Unutmayın ki, sitenize binlerce hit gelebilmesi için, facebook listenizdeki beğeni sayısı çok önemlidir.
Bu beğeni sayısı ve bu sayının sabit tutulması da; tasarım, site hitleri, içerik strateji gibi başlıklarla mümkün kılınmaktadır.

facebookta sayfa tasarımı
facebookta dinamik yeniden pazarlama
FACEBOOKTA YENİDEN PAZARLAMA NASIL YAPILIR ?

Facebook Haber Kaynağı
Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama 2014 itibariyle Facebook Haber kaynağı ile sayfa göndersi yaparak tıklanma oranlarınızı inanılmaz derecede arttırabilirsiniz. Facebook haber kaynağı reklamları üzerinden hedef kitlenize reklam gösterimi yapabilirsiniz. Facebook’ta fbx Reklamları normal flayer reklamlarına göre % 20 – 40 oranında yüksek CTR (tıklama oranı) ortaya koymaktadır.

Detaylı Bilgi
facebook yeniden pazarlama
faceookta dinamik yeniden pazarlama

Facebook Sağ Sütun
Yeniden Pazarlaması

Facebook yeniden pazarlama, haber kaynağı gibi sağ tarafta reklam alanlarının olduğu yerdede yeniden pazarlama devreye girer. Burada reklam verebilmek için bir adet başlık, görsel ve reklam metni tanımlamanız gerekmektedir. Facebook yeniden pazarlama sisteminde de dilerseniz ürünlerinizi dilerseniz sabit bir reklam kampanyanızı gösterebiliriz. Facebookta yeniden pazarlama ile daha önce sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcılara tekrar facebookte reklam gösterimi yapabiliriz.

Detaylı Bilgi
facebook sayfa tasarımı