“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

Facebook Reklamları

Yönetiminizi, Kenshoo Social ekibimize bırakarak Maliyetlerinizde %65’e varan tasarruf sağlayın!


İnsanları kolayca bulun
İnsanları kolayca bulun
Demografik özellikler, davranışlar veya iletişim bilgilerine göre facebook reklamları ile hedef kitlenizi seçerek gösterim yaparsınız.
İnsanların ilgisini çekin
İnsanların ilgisini çekin
Facebook Reklam formatları göz alıcı ve esnek olmanın yanı sıra tüm cihazlarda ve internet bağlantı hızında çalışır.
Sonuçları görün
Sonuçları görün
Kenshoo Social facebook reklamlarından aldığınız geri dönüşleri, satış tutarlarını ve diğer Raporlamaları, görsel ve okuması kolay şekilde gösterir.
Potansiyel müşteriler edinin
Potansiyel müşteriler edinin
Facebook kullanıcılarını fiyat teklifi veya daha fazla bilgi almak üzere form bırakmaya teşvik ederek, işletmenizle ilgilenen insanlara ulaşın.
Premium Facebook Reklam Alanları ile Öne Geçin.
Facebook Mobil Reklamları

Facebook Mobil Reklamları

Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz.
Facebook Arama Motoru Reklamları

Facebook Arama Motoru Reklamları

Facebook arama çubuğunda, sonuçlarında hedeflediğiniz kelimelerde reklamlarınızı gösterebiliriz. Örneğin ¨markafoni¨ kelimesiyle arama yapan kullanıcıların ¨Gezer Giyim¨in reklamlarını görmesi gibi, sizde hem sektörünüzle alakalı hemde rakiplerinizle ilgili kelimeleri hedefleyebilirsiniz. Adidas Kelimesini arayan kullanıcılara adidas ürünlerini satan web sitenizin fan sayfasını gösterebilirsiniz.
Facebook Sağ Sütun Reklamları
Facebook Sağ Sütun Reklamları
Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz.
Facebook Exchange
Facebook Exchange, Yeniden Pazarlama Reklamları
Çerez izleme teknolojisi kullanılarak yapılabilen bu reklam modeli, Web sitenizi her hangi bir yolla daha önce ziyaret eden kullanıcıları Facebook‘ta tekrar yakalar ve sizin reklamlarınızı göstermeye başlar. Örneğin, bir kullanıcı web sitenizi ziyaret eder ve sitenizde ki bir ürünü, çantayı inceler ve daha sonra bir sebepten dolayı web sitenizden ürünü Satın Almadan ayrılır. İşte bu nokta da Facebook Exchange reklam modeli yani Facebook Yeniden Pazarlama devreye girer ve ziyaretçinin daha önce incelediği aynı ürünü, çantayı Facebook reklamlarında gösterir ve Satın almaya teşvik eder!
Dünyanın En İyi Facebook Reklam Platformu ile Çalışıyoruz!
Global markaların kullandığı ve sektöründe açık ara Yıllardır lider olan Kenshoo Social ile reklamlarınızı kurguluyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Bugüne kadar kullandığınız toolar bu listede yok ise zaten facebook reklamlarınızdan alabileceğiniz maksimum faydayı sağlayamadığınızı görebilirsiniz. Kenshoo çalıştığı facebook reklamları alanında müşterilerinin cirolarını (ROI) ortalama % 110 arttırmış, Tbm Maliyetlerini %66 Düşürmüş ve CPA da ise % 35 daha az maliyetle olmasını sağlamaktadır.

Kenshoo Social ile tüm reklamlarınızı ayrı ayrı optimize eder ve hedef kitlenizi belirlemeniz de yardımcı olur. Yatırım getirisi yüksek olan reklamlarınızın bütçelerini otomatik arttırırken, ROI leri düşük reklamların ise azaltır. Facebook reklamları için A/B Testlerini dahi kolayca yapar..


kenshoo pro social
forrester wave social
adstage


Tüm Reklam Platformları Tek Panelde
Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kullandığınız tüm reklam platformlarını Kenshoo ile tek panelden yönetiyor ve raporluyoruz.

Çapraz bağlama sayesinde, hangi reklam mecralarından gerçek dönüşüm geldiğini görebiliyor ve buna göre kenshoo ile hergün otomatik olarak optimizasyonu sağlıyoruz.

Dönüşüm yapan bir kullanıcının “Dönüşüm yolunu”, tıklama geçmişini takip ederek tüm platformlarda gerçek dönüşüm maliyetini hesaplayarak cironuzun artışını sağlıyoruz.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Facebookta Kendi Müşteri listenize özel reklamlar sunun!
Web sitenizde izinli olarak sahip olduğunuz eposta listelerine veya telefon numaraları ile facebook reklamları kullanarak kendi müşterilerinize özel kampanyalar, indirimler ve yeni çıkan ürünleri ilk onlara gösterebilirsiniz. Bu reklam sayesinde müşterilerinizin yaşam boyu değerini arttırabilir satış ve ROI lerde ciddi oranda yükseliş sağlarsınız. Dilerseniz sepetine ürün ekleyip çıkan kullanıcılara da ayrıca sepetindeki ürünleri tekrar gösterebiliriz.


facebook custom audience
kenshoo social

Facebook Reklam Ücretleri

Facebook reklam ücretleri diğer internet reklam mecralarına göre ekonomik olduğunu belirtebiliriz. Reklamlarınızı dilerseniz hedeflediğiniz her 1.000 kullanıcı gördüğü zaman ücretlendirebilir veya yalnızca reklamlarınızla ilgilendikleri ve tıkladıkları zaman facebook reklam ücretleri devreye girer.


Cpm veya Cpc olarak rakamlar şuan için Türkiye'de 0.20 TL civarındadır.

Facebook reklam ücretleri borsa mantığında çalıştığı için sizin belirleyeceğiniz fiyatlar üzerinden hareket eder, örneğin gönderi etkileşimi ile etkileşim başına ücret ödeme modelini seçtiğiniz zaman reklamınızı gören kullanıcılar için değil gönderiniz ile etkileşime girmiş kullanıcılar için sizin belirlediğiniz maksimum tutar kadar faturalandırılırsınız. Etkileşim başına 0,06 TL teklif verdiyseniz ve bir kullanıcı facebook reklamınızı beğendiği zaman veya paylaştığı zaman sizden maksimum 0,06 TL facebook reklam ücreti yansıtacaktır.

Facebook reklam ücretleri konusunda gösterim başı ödeme, tıklama başı ödeme ve etkileşim başı ödeme gibi modeller yer almaktadır. En sık kullanılan model tıklama başı ödeme olduğu gibi bizimde tavsiye ettiğimiz ödeme modelidir. İlerleyen süreçte dönüşüm başına ödeme yöntemi de kullanarak bir reklam tıklamasından sonra sitenizi ziyaret eden kullanıcın alışveriş yapması ve siparişi tamamlamasından sonra facebook reklam ücreti ödemek istediğiniz maksimum rakamdır. 15 TL de bir ürün satışı yapmak istiyorum gibi bir rakam belirleyebilirsiniz.Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş