facebook reklamlarıFacebook Reklamları
Kenshoo Social ile Yönetim!

facebook reklamları
facebook reklam
facebook reklam ajansı
facebook reklam
facebook reklamları
facebook reklam ajansı

Facebook Reklamları Yönetiminizi, Kenshoo Social ekibimize bırakarak
Maliyetlerinizde %65’e varan tasarruf sağlayın!

İşletmenizin ihtiyacını karşılayacak birden fazla Facebook Reklam modeli vardır. Facebook reklamları genellikle haber kaynağı reklamları ve sağ sütun reklamları kullanılmaktadır. Fakat bu reklam modellerinden de farklı ve değişik formatları vardır.
Sizde Facebook Reklamları ile Potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Background Image

Dünyanın En İyi Facebook Reklam Platformu ile Çalışıyoruz!

Global markaların kullandığı ve sektöründe açık ara Yıllardır lider olan Kenshoo Social ile reklamlarınızı kurguluyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Bugüne kadar kullandığınız toolar bu listede yok ise zaten facebook reklamlarınızdan alabileceğiniz maksimum faydayı sağlayamadığınızı görebilirsiniz. Kenshoo çalıştığı facebook reklamları alanında müşterilerinin cirolarını (ROI) ortalama % 110 arttırmış, Tbm Maliyetlerini %66 Düşürmüş ve CPA da ise % 35 daha az maliyetle olmasını sağlamaktadır.

Kenshoo Social ile tüm reklamlarınızı ayrı ayrı optimize eder ve hedef kitlenizi belirlemeniz de yardımcı olur. Yatırım getirisi yüksek olan reklamlarınızın bütçelerini otomatik arttırırken, ROI leri düşük reklamların ise azaltır. Facebook reklamları için A/B Testlerini dahi kolayca yapar..

Facebook Reklamları Facebook Reklam
App Screenshot

Premium Facebook Reklam Alanları ile Öne Geçin.

Facebook Mobil Reklamları

Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz. 

Facebook Arama Motoru Reklamları

Facebook arama çubuğunda, sonuçlarında hedeflediğiniz kelimelerde reklamlarınızı gösterebiliriz. Örneğin ¨markafoni¨ kelimesiyle arama yapan kullanıcıların ¨Gezer Giyim¨in reklamlarını görmesi gibi, sizde hem sektörünüzle alakalı hemde rakiplerinizle ilgili kelimeleri hedefleyebilirsiniz. Adidas Kelimesini arayan kullanıcılara adidas ürünlerini satan web sitenizin fan sayfasını gösterebilirsiniz.

Facebook Sağ Sütun Reklamları

Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz. 

Facebook Exchange, Yeniden Pazarlama Reklamları

Çerez izleme teknolojisi kullanılarak yapılabilen bu reklam modeli, Web sitenizi her hangi bir yolla daha önce ziyaret eden kullanıcıları Facebook‘ta tekrar yakalar ve sizin reklamlarınızı göstermeye başlar.
Örneğin, bir kullanıcı web sitenizi ziyaret eder ve sitenizde ki bir ürünü, çantayı inceler ve daha sonra bir sebepten dolayı web sitenizden ürünü Satın Almadan ayrılır.
İşte bu nokta da Facebook Exchange reklam modeli yani Facebook Yeniden Pazarlama devreye girer ve ziyaretçinin daha önce incelediği aynı ürünü, çantayı Facebook reklamlarında gösterir ve Satın almaya teşvik eder!

facebook reklamları
facebook reklam
facebook reklam ajansı
facebook reklam
facebook reklamları
facebook reklam ajansı

Facebook reklam çözümleri için sizi arayalım

Facebookta Kendi Müşteri listenize özel reklamlar sunun!

Web sitenizde izinli olarak sahip olduğunuz eposta listelerine veya telefon numaraları ile facebook reklamları kullanarak kendi müşterilerinize özel kampanyalar, indirimler ve yeni çıkan ürünleri ilk onlara gösterebilirsiniz. Bu reklam sayesinde müşterilerinizin yaşam boyu değerini arttırabilir satış ve ROI lerde ciddi oranda yükseliş sağlarsınız. Dilerseniz sepetine ürün ekleyip çıkan kullanıcılara da ayrıca sepetindeki ürünleri tekrar gösterebiliriz.

facebook reklamları
facebook reklam ajansı

Facebook Reklam Ücretleri

Facebook reklam ücretleri diğer internet reklam mecralarına göre ekonomik olduğunu belirtebiliriz. Reklamlarınızı dilerseniz hedeflediğiniz her 1.000 kullanıcı gördüğü zaman ücretlendirebilir veya yalnızca reklamlarınızla ilgilendikleri ve tıkladıkları zaman facebook reklam ücretleri devreye girer. 

Cpm veya Cpc olarak rakamlar şuan için Türkiye'de 0.20 TL civarındadır.

DETAYLI BİLGİ ALIN
Satışlarınızı Arttıralım!

Kenshoo Social kullanarak facebook reklamları için ilk 3 ayın sonunda satışlarınızı ortalama %109 oranında arttırabiliriz! Global markaların facebook reklamları için satışlarını arttıran Kenshoo ile hiçte uzak değil!

Maliyetlerinizi Düşürelim!

Facebook reklam ücretlerini Kenshoo social kullanarak anlık olarak tekliflerinizle sürekli oynuyoruz! Mevcut facebook reklamları kampanyalarınızla kıyaslamanız durumunda ortalama % 40 larda maliyet düşüklüğünü göreceksiniz.