“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

E TİCARET

İHTİYACINIZA UYGUN PROFESYONEL DÖNÜŞÜM ODAKLI E TİCARET SİSTEMLERİ
Arayüz Tasarımı
Dijital ortamda mağazanızı oluşturmanız için markanıza özel sizi yansıtan bir e ticaret tasarımına ihtiyaç duyarsınız. Referans olduğunuz modüller ve tecrübemizi birleştirerek size özgün e ticaret görselleri tasarlıyoruz.
Yazılım Sistemi
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış.Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

E Ticaret Tasarımı
Markanız için en uygun, özel ve özgün tasarımı sizden aldığımız referanslar ve tecrübemizle birleştiriyoruz. Tecrübeli tasarım ekibimiz en doğru şekilde sanal mağazanız için görseller tasarlıyor.
Arayüz Kodlama
Özgün web site tasarımınızı size özel kodlayarak şekillendiriyoruz. Tüm cihazlara uyumlu e ticaretiniz ile satış odaklı hizmet vermeniz için sitenizi size özel responsiv kodluyoruz.
E Ticaret Yazılımı
Geliştirmeye açık esnek mimarisi, modern ve kolay anlaşılır kontrol paneli ile müşterilerimizi dönüşüm odaklı e-ticaret altyapısıyla sanal mağaza ortamına taşıyoruz.
E Ticaret Modülleri
İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde modüller üreterek e ticaretinizi geliştirmeye çalışıyoruz.
E TİCARET MODÜLLERİ İhtiyaca ve Geliştirmeye Yönelik Modüllerimizin Bazıları
E Ticaret Referanslarımıza Göz Atın!
Profesyonel E Ticaret hizmetimizden faydalanan bazı referanslarımız.


MARKET PAKETİ TASARIMI İNCELEYİN
SEYHANLAR YAPIM AŞAMASINDA!
OPEL YEDEK PARÇA YAPIM AŞAMASINDA!
YÖRÜK HALI ÖRTÜLERİ YAPIM AŞAMASINDA!


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş