“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

ARAMA MOTORU REKLAMLARI

İşletmenizin sunduğu ürün veya hizmetlerle alakalı arama gerçekleştiren kullanıcılara, tamda aradıkları anda ilk sırada yerinizi alın ve yalnızca size özel kullanıcılar için ödeme yapın!
Kenshoo Search ile Google, Yandex, Bing&Yahoo, Aol ve Baidu arama motoru reklamlarını tek bir panelden yönetiyoruz. Bu sayede kanallar arası satış ve teklif stratejilerini anlık olarak optimizasyonunu sağlıyoruz.
Türkiye’de tüketicilerin %65’i bir alışverişe arama motorlarında arama yaparak başlıyor. Bu da arama motorlarındaki reklam aktivitelerinin önemini gösteren önemli bir istatistik. Tek Kılavuz Dijital performans ajansı da, Google Premier Partner olarak Google reklamları, Yandex Partner olarak Yandex reklamları konusunda hizmet vermektedir.

Arama motoru reklamları hesap kurulumlarından önce, müşterinin sektör ihtiyaçları iş geliştirme sorumlularımız tarafından belirlenir, buna uygun anahtar kelime hacimleri ve seçenekleri ortaya çıkartılır ve performans odaklı reklam stratejisi sunulur. Müşterinin onayını takiben de reklamlar Kenshoo Teklif Optimizasyon sistemi ile takip edilerek sonsuz optimizasyon başlar.
Google Reklamları
Hedeflerinizle örtüşen daha fazla ziyaretçi ve daha fazla müşteri isteğinizin direkt çözümü Google reklamları ile sağlanabilir. Gelişmiş teklif optimizasyon sistemi Kenshoo ile hedef maliyetlerinizi kısarken reklam verimini maksimuma çıkarıyoruz. Devamı için tıklayınız
Yandex Reklamları
%8'lik pazar payıyla özellikle ülkemizde hızlı şekilde büyüyen Yandex'in, tüm araçlarında reklamlarınız için harika çözümler bulunuyor. Kenshoo ile entegre edilebilen yapısıyla birlikte Yandex reklamları işletme hedefiniz için tasarlandı. Devamı için tıklayınız
Yahoo & Bing Reklamları
Özellikle uluslararası projelerinizde çok daha fazla mecra kullanmak istersiniz. Dünyanın en çok tercih edilen arama motorları Kenshoo ile çalışıyor. Kenshoo; Yahoo ve Bing tarafında da kusursuz optimizasyon sağlayabilmektedir. Devamı için tıklayınız
Google Alışveriş Reklamları (PLA)
Satış mağazanızı internete taşıyan Google Alışveriş Reklamları ile satışını yaptığınız ürünler ismi, resmi ve fiyatı ile birlikte kullanıcının karşısına çıkar. Optimizasyon araçları içerisinde yalnızca Kenshoo PLA reklamlarını optimize etmektedir. Devamı için tıklayınız
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş