“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

APPNEXUS

Appnexus, Dünya’nın lider bağımsız reklam teknolojisi platformudur. Daha da açmak gerekirse, Appnexus reklamverenler ile reklam alanı satanları bir araya getiren bir teknolojidir. Dünya’nın en büyük görüntülü reklam envanterinin bulunduğu bir platformdur.

Google görüntülü reklam ağı, Facebook Exchange network başta olmak üzere, tüm görüntülü reklam envanterlerine bu sistem üzerinden reklam çıkılabilir.

Bu teknolojinin getirdiği en büyük artı ise, gelişmiş hedefleme seçenekleridir. Kendisine ait özel hedefleme seçenekleri olduğu için doğru kitleyi bulmak ve hedeflemek kolaydır.

Genellikle branding çalışmalarında kullanıldığı gibi, dönüşüm odaklı kurguları da yapmanın mümkün olduğu Appnexus, Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansının en büyük güçlerinden biridir.

Appnexus ile tanışmaya hazır mısınız?
Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime GeçinBiz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş