“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

Analiz ve Raporlama

SEO'da Rakip Analizi


Web sitesinin faaliyet alanına göre sektörde faaliyet gösteren diğer frmaların web sitelerini ziyaret ederek kullanıcılara neler sunduğunu incelemek gerekir. Kullanıcı gibi düşünüp ürünleriniz veya hizmetleriniz ile ilgili ziyaretçilerinize farklı ne sunabilirsiniz ? Bu sayede web siteniz daha fazla doğru içerik barındırmış olacaktır. Kullanıcı dostu web sitesi SEO çalışmalarının temel kuralıdır. Rakiplerinizin web sitelerini mercek altına almalısınız. Domain yaşı, backlink kaynakları, Google'daki sayfa sayısı, ziyaretçilerin sitede geçirdikleri süre gibi parametreleri takibe almalısınız.

SEO Aylık Raporlam


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sizinde tahmin ettiğiniz gibi aylık olarak raporlanmalıdır. SEO stratejinizi minimum 6 aylık planlayarak başlamalısınız. Aksi halde SEO çalışmalarınızın kalıcı etkisini görmeniz mümkün olmayacaktır. SEO Ajansınızdan Aylık SEO raporlarını istemelisiniz. Biz Tek Kılavuz SEO Ekibi olarak SEO çalışmalarını yaptığımız projelerin aylık olarak performansını raporlamaktayız. Bu raporlar site içerisinde yapılan geliştirmeleri ve Dış SEO çalışmalarının detaylarını içermektedir. SEO Raporu 3. aydan sonra Anahtar Kelime Sıralamalarınıda içermektedir. Bu sayede web sitesinin yükselişi çok rahat takip edilebilmektedir.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş