“ DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK ”
NELER YAPTIK ?
BAŞARI HİKAYELERİ
Google Reklamları - başarı hikayeleri TESBİHANE TEK KILAVUZ İLE CİROSUNU 8,96 KATINA ÇIKARDI
Tesbihane 2015 yılından bu yana Google reklamları ve tüm dijital reklam çalışmaları için Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansından profesyonel destek almaktadır.devamı »
Tüm Başarı Hikayeleri İçin Tıklayınız
KARİYER
Tek Kılavuz Ailesi'ne Hoşgeldiniz
Tek Kılavuz Dijital Performans Ajansı'nda Türkiye'nin önde gelen markalarına hizmet vermek ve gücümüze güç katmak için Ailemizin bir parçası mı olmak istiyorsunuz? Yan taraftaki form alanı ile bize ulaşın. İlgili departman sorumlumuz size ulaşsın.
BAŞVURU FORMU

AdRoll

AdRoll Yeniden Hedefleme Nasıl Çalışır?
Birisi sitenizi ziyaret eder, ancak istediğiniz işlemi yapmadan (satın alma, kaydolma, vb.) web sitenizi terk eder.
Daha sonra, herhangi bir cihazdayken, reklamınızın gösterimi için tekrar hedeflenirler.
Ziyaretçinin ilgisi tekrar kazanılır ve istenen işlemi tamamlamak için sitenize geri dönerler.
Müşterilerinize Tüm Ağlarda Ulaşın
Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve Google Görüntülü Reklam ağı, gibi AdRoll’un sahip olduğu yerel envanterler de dahil olmak üzere 500'ün üzerindeki reklam exchange'ine erişimi olan herhangi bir cihazdan, tarayıcıdan veya uygulamadan müşterilerinize yeniden pazarlama ile tekrar ulaşın.
Kontrol ve Şeffaflık
Kullanımı kolay ve gelişmiş AdRoll platformu ile reklamlarınızı rahatça oluşturalım, performanslarını izleyin ve kampanyalarınıza ince ayarlamaları yapalım. Reklamlarınızdan elde ettiğiniz yatırım getirilerini (ROI) detaylı bir şekilde ölçümleyebilir ve bu datalara göre optimizasyonunu sağlayabiliriz. AdRoll'u sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğunuz en iyi pazarlama uygulamalarıyla bütünleştirebilirsiniz. Özel entegrasyonlar için bize mutlaka ulaşın.
Performans Mühendisliği
Müşterileri kaçırmayın veya bir reklam alanı için olması gerektiğinden fazla ödeme yapmayın. Tescilli gerçek zamanlı teklif verme algoritması olan BidIQ ™, reklamlarınızın doğru fiyat için doğru yerleşimi almasını sağlar. İşte bu noktada Dijital Performans Ajanıs olan Tek Kılavuz ile sizde dönüşümlerinizi arttırırken maliyetlerinizi düşürürsünüz
AdRoll Ürün Paketleri
AdRoll Yeniden Hedefleme
Web sitelerinde ve sosyal medyada cihazlar arası kişiselleştirilmiş reklamlar sunarak insanları web sitenize geri getirin. 4Özel BidIQ ™ algoritması, müşterileri kaçırmamak veya reklam alanını fazla ödemekten kaçınmamıza yardımcı olur. Görüntülü Reklam Ağı tıklama oranlarımız (TO), endüstri standardı ortalamasının 3. çeyreğinde 2016'da 2 kat fazla performans gösterdi.
AdRoll Prospeksiyon
IntentMap ™ 'te mevcut müşterilerinizle benzer yeni kitleler buluyoruz.

Dünyanın en büyük reklamveren veri işbirliği olan IntentMap ™ aracılığıyla web sitenize daha önce sitenizi hiç ziyaret etmemiş yeni kullanıcılar çekin. Mevcut müşterilere benzer çevrimiçi kitleleri hedefleyerek, AdRoll Prospecting otomatikleştirebilir ve yeni müşteri kazanımı sağlamaya yardımcı olabilir. Ortalama olarak, AdRoll Prospecting'ten kaynaklanan web ziyaretçileri, organik trafikten % 30 daha fazla etkileşim göstermiştir. IntentMap ™ 'te mevcut müşterilerinizle benzer yeni kitleler buluyoruz.
SendRoll
Alışveriş alanlarından kazanın ve AdRoll Yeniden Hedefleme kampanyalarınızı gelen kutusuna genişletin. SendRoll, sitenizdeki tarama davranışıyla tetiklenen kişiselleştirilmiş e-postalar sunar. Erken benimseyenler,% 50-60 e-posta açık oranı ve% 10-20 tıklama oranı gördüler.
Pazarlama hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olur
Web sitenize yeni umutlar çekin.
Site ziyaretçilerini müşteriye dönüştür.
Mevcut müşteri değerini artırın.


Biz Sizi Arayalım
WhatsApp'ta Paylaş